modiran

امروزه در این دنياي فراصنعتي سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را نه تنها در شعار، بلکه در عمل نهادینه سازند و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب و كار خويش قلمداد نمایند. به طور کل لازمه‌ی تولید محصولاتی با کیفیت در یک مجموعه علاوه بر ارتقاء مستمر کمی و کیفی آن محصولات، بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های نوین و همچنین، تجهیز آن سازمان و شرکت به دستگاه‌های متناسب با آن فرآیند در عرصه تولید و تست‌های آزمایشگاهی خواهد بود.

حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي، از جمله برنامه‌هاي شركت براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين شركت همواره همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتي، بهره‌گيري از دانش و تجارب نيروي انساني متخصص و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند.

شركت صنایع برق اصفهان کلید با بیش از 30 سال تجربه در عرصه تولید، با نهادینه ساختن این خط مشی مفتخر به افزایش بهره‌وری و تولید محصولاتی قابل رقابت در بازارهای بین‌المللی گردیده است . که با توجه به حضور در عرصه رقابت، حصول رضایتمندی مشتریان را مهمترین رسالت خود قلمداد می‌نماید و توفیق در بدست آوردن آن را از با ارزش‌ترین گام‌های موفقیت یک مجموعه می‌داند. لذا بر این باور است که بهره‌گیری از کلیه امکانات موجود و ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان، زمینه‌ساز و نقطه شروعی برای موفقیت‌های هر چه بیشتر در آینده خواهد بود.

 

gallery1
gallery2
gallery3
gallery4

 

 

Word from CEO 3