moarefi

شرکت تولیدی صنایع برق اصفهان کلید در سال 1370 هجری شمسی و با ترسیم اهداف از پیش تعیین شده که همانا خدمت به صنعت برق کشور بود، تاسیس گردید.
در آغازین سال‌های دوران بازسازی کشور عزیزمان علی‌رغم مشکلات موجود در آن سال‌ها ، با استعانت ایزد منان و نگرشی جدید به تولید داخل توسط مسئولین کشور خط تولید کلید فیوز راه‌اندازی گردید. با تولید این محصول و تامین بخشی از بازار مصرف توسط این شرکت و همچنین نگرشی جدید به مواد اولیه تشکیل دهنده بدنه کلید، تولید کلید فیوز با مواد عایقی پلیمر الیافدار ( BMC ) در سال 1375 انجام شد.
باتوجه به رشد چشم‌گیر صنعت برق در کشور و نیاز به محصولی با کیفیت و مطابق با نیازهای روز صنعت، تحقیقات و بررسی‌های لازم در این زمینه انجام گردید و پس از طی مراحل نرم‌افزاری این طرح، پروسه سخت افزاری آن آغاز و خط تولید کلید فیوز گردان ( قابل قطع زیر بار) نیز ایجاد گردید.
شرکت تولیدی صنایع برق اصفهان کلید باتوجه به خط مشی ترسیمی خود همسویی و هماهنگی کامل با شرکت توانیر بعنوان متولی صنعت برق کشور و اداره استاندارد را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. به همین دلیل و با بازنگری چارت سازمانی خود و به روزنمایی آن، تولید محصولی برازنده نام ایران را از جمله اهداف اصلی خود قرار داده است.

 راه اندازی بخش R&D ، بازنگری ویژه در سیستم کنترل کیفیت (QC PLAN) ، به روزرسانی سیستم ارتباط با مشتریان ( CRM)، ارتقاء ویژه آزمایشگاه شرکت و ... همه و همه درجهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات تولیدی این شرکت بوده است.

همواره تولید محصولی با کیفیت نیازمند تکنیک‌های خاص کنترل و انجام آزمون‌های نهایی بر روی محصولات تولید شده می‌باشد. شرکت تولیدی صنایع برق اصفهان کلید با بهره‌مندی از آزمایشگاهی کم‌نظیر از لحاظ فضای آزمایشگاهی و مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تست و اندازه‌گیری توانسته است ضمن انجام آزمون‌های مورد نیاز، پاسخگوی نیاز سایر آزمایشگاه‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور در این زمینه باشد.

شرکت تولیدی صنایع برق اصفهان کلید همواره با برقراری ارتباط تنگاتنگ با نهادهای آزمایشگاهی و پژوهشی ، سعی در بروزرسانی اطلاعات خود با استفاده از آخرین ویرایش‌های استانداردهای مربوطه داشته است. به همین دلیل اقدام به اخذ گواهینامه‌های زیر نمود. بدون شک اخذ گواهینامه‌های OHSAS 18001-2007 ، ISO 14001-2004 ، ISO 9001 – 2008 ، از مرکز GIC در زمینه مدیریت کیفیت و تولید کلید فیوز و کلید فیوز گردان، اخذ گواهینامه استاندارد تشویقی از اداره استاندارد ملی ایران ISIRI ، کسب گواهینامه  استاندارد CE اروپا از ECM ایتالیا، اخذ مجوز تایید از شرکت توانیر برای محصولات تولیدی شرکت، اخذ گواهینامه‌های تایید محصول از موسسه آزمایشگاهی KERI کره جنوبی برای کلید فیوز و کلید فیوز گردان ، اخذ مجوز تایید از پژوهشگاه نیرو در زمینه تولید محصول و ... نشان از توجه ویژه به مباحث کنترلی و کیفیت در محصولات تولیدی شرکت خواهد داشت.

 

bargh